Nosūtīšana un piegāde

Lūdzu, ņemiet vērā, ka  nav iespējams atcelt pasūtījumu vai mainīt tā saturu pēc pasūtījuma apstiprināšanas.

 

STANDARTA PIEDĀVĀJUMS

Piegādes izmaksas: EUR 9,90

Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs: EUR 120,00

Vairumā gadījumu piegāde tiek veikta 5 līdz 7 darba dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Tomēr, strādājot ar ārējiem loģistikas partneriem, dažreiz piegāde var aizņemt vairāk laika. Mēs lūdzam jūsu izpratni.

 

EXPRESS PIEDĀVĀJUMS

Ekspress piegādes izmaksas: EUR 29.90

Jūs saņemsiet vēlamo pirkumu nākamajā darba dienā. Svarīgi, lai pasūtījums tiktu noformēts no pirmdienas līdz piektdienas plkst. 13:00. Sestdienās un svētdienās piegāde ar UPS kurjeru nenotiks. Piegāde var tikt kavēta par vienu darba dienu, ja laikā starp pasūtījuma veikšanu un piegādi ir sekojošajas dienas: sestdiena, svētdiena, kā arī Vasaras saulgriežu svētki (23.- 25.jūnijam), Ziemas svētki (24. – 26.decembrim) un Jaungada svētki (31. – 1.janvārim). Sūtījums tiek veikts no Latvijas.

Piegāde notiek ar mūsu loģistikas partnera UPS (www.ups.com)  laikā no pirmdienas līdz piektdienai. Ja loģistikas partneris nespēj piegādāt sūtījumu uz norādīto piegādes adresi, tad tas var tikt atstāts  tuvakajā UPS sūtījumu izņemšanas punktā, no kurienes varat izņemt savu sūtījumu. Sūtījuma pārvadātājs mēģina piegādāt sūtījumu trīs secīgās darba dienās. Parasti UPS pēc neveiksmīga piegādes mēģinājuma atstāj informatīvu ziņojumu saņēmēja pastkatītē. Ja loģistikas partneris nespēj piegādāt sūtījumu trešajā mēģinājumā, sūtījums tiks uzglabāts vēl 5 darbadienas UPS tuvākajā filiālē, no kurienes jūs varat to paņemt. Saņēmēja pastkastītē tiks  atstāts Info Notice (Informatīvs ziņojums), kurā norādīta UPS filiāle vai tā pārstāvja kontaktinformācija.  Tomēr, lai uzzinātu pašreizējo sūtījuma statusu, iesakām izsekot jūsu pasūtījumu ar paredzēto izsekošanas saiti www.ups.com.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pasūtījuma norēķinu adresei un pasūtījuma piegādes adresei jābūt tajā pašā valstī.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegādes nav iespējamas  uz PO Box vai BFPO adresēm.

Saņemšanas adreses korekcija nevar tikt garantēta. Tomēr, ja izdodas paku novirzīt, tad tas var izraisīt piegādes aizkavēšanos.

Diemžēl mēs nevaram piegādāt šādās valstīs / ES reģionos:

Kanāriju salas (Lanzarote, Fuerteventura, Grankanārija, Tenerife, La Gomera, La Palma, El Hierro), Seūta

Normandijas salas (Džersija, Gērnsija, Aldernija, Sark un Herms)

Sanmarīno, Andora, Vatikāns, Monako

Francijas aizjūras teritorijas (Gvadelupa, Martinika un Reinjona).

 

Mēs pieņemam muitas apstrādi piegādēm valstīm ārpus ES. Lūdzu, ņemiet vērā, ka juridisku iemeslu dēļ mums ir jānorāda sūtījuma vērtība. Diemžēl tas attiecas arī uz dāvanām.