Pasūtījuma atcelšana

Anulēšanas instrukcijas

Jums ir šādas atteikuma tiesības:

 

Anulēšanas tiesības

Jums ir tiesības atcelt šo līgumu 14 dienu laikā, nenorādot iemeslu. Atcelšanas / atgriešanas periods ir 14 dienas no brīža, kad jūs vai trešā puse, kuru jūs norādījāt kā saņēmēju, bet kas nav pārvadātājs, ir iegādājies preces.

Lai izmantotu savas atteikuma tiesības, jums jāinformē (SIA Streiča, Stacijas iela 9, LV-4201, Valmiera, e-pasts: info@jewellery.lv) par lēmumu atcelt šo līgumu, nosūtot nepārprotamu ziņojumu (piemēram, vēstuli pa pastu vai e-pastu). Lai to izdarītu, varat izmantot pievienoto atcelšanas veidlapas paraugu, lai gan tas nav obligāts.

Lai ievērotu atcelšanas termiņu, pietiek ar to, ka jūs mums paziņojat par atteikuma tiesību izmantošanu pirms pasūtījuma atcelšanas perioda beigām.

Preces, kas pārveidotas saskaņā ar klientu specifikācijām vai precēm, kuras ir skaidri pielāgotas klienta personiskām prasībām (piemēram, iegravētiem priekšmetiem, izmēru maiņām, kas netbilst preces oriģinālam e-katalogā), nav atgriežamas. 

SIA Streiča nav atbildīgs par kļūdām, kas izriet no klientu instrukcijām vai specifikācijām.

 

Atcelšanas sekas

Ja jūs atceļat šo līgumu, mēs atgriežam visus no jums saņemtos maksājumus, ieskaitot piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās, izvēloties citu piegādes veidu un pārsniedz standarta sūtījuma izmaksas).

Lai saņemtu šo atmaksu, mēs izmantosim tos pašus maksājumu veidus, kas tika izmantoti sākotnējā darījumā, ja vien nav panākta cita vienošanās. Jūsu maksa par pirkumu tiks atgriezta 7 darba dienu laikā pēc atgriezto preču saņemšanas un kvalitātes pārbaudes veikšanas. Mēs paturam tiesības atteikties no bojātu un lietotu preču atgriešanas.

Jums ir jānosūta preces atpakaļ vai jānosūta mums bez nepamatotas kavēšanās un ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs paziņojāt mums par šī līguma anulēšanu. Termiņš ir izpildīts, ja preces atdod atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.  Tiešās izmaksas par preču atdošanu sedziet Jūs.

Jums jāmaksā tikai par iespējamo izstrādājuma vērtības zaudējumu, ja šis vērtības samazinājums radies preču nepareizas lietošanas rezultātā, kas radās preču sastāva, īpašību un funkciju izpētes rezultātā.

Jums tiks paziņots pa e-pastu pēc tam, kad jūsu atgrieztā prece būs saņemta un apstrādāta.