Preču atgriešana

Atcelšanas / atgriešanas periods ir 14 dienas no brīža, kad jūs vai trešā puse, kuru jūs norādījāt pasūtījumā, bet kas nav pārvadātājs, ir iegādājies preces.

Mēs atmaksāsim vai apmainīsim preces 14 dienu laikā pēc saņemšanas ar nosacījumu, ka izstrādājums ir teicamā stāvoklī, nav valkāts un ar visām piestiprinātajām birkām (cenu zīmi, juvelierizstrādājumu plombi ar pārdevēja zīmogu) un pavaddokumentiem, piemēram, izcelsmes sertifikātiem, dārgakmeņu sertifikātiem un zīmola iepakojumu (piemēram, juvelierizstrādājuma kaste).

Lūdzu, nosūtiet izstrādājumus kā ierakstītu vēstuli vai kā "paku ar atgriešanas kvīti" (ieskaitot izsekošanas numuru) uz zemāk norādīto adresi  ar norādi “E-komercija/ atgriešana” un saglabājiet izsūtīšanas kvīti , lai nepieciešamības gadījumā varētu uzrādīt. Tiešās izmaksas par preču atdošanu sedzat jūs. SIA “Streiča” nespēj uzņemties atbildību par jebkādiem bojājumiem, zudumiem vai zādzību pārvadāšanas laikā.

SIA “STREIČA”

E-komercija / atgriešana

Stacijas iela 9,

Valmiera, LV 4201

Latvija

Lūdzu, ņemiet vērā, ka izstrādājumi mums ir pilnībā jāatdod ar oriģinālo iepakojumu, lai nodrošinātu, ka tie tiek pienācīgi aizsargāti  pārvadāšanas laikā. Arī preču zīmju (zīmolu) iepakojums ir jāaizsargā, jo to uzskata par produkta daļu, un jūsu atgriešana var tikt nepieņemta, ja zīmola iepakojums ir bojāts.  Juvelierizstrādājumi ir  jāietin plēvē vai maigā papīrā, lai transportēšana rezultātā nerastos bojājumi (piemēram, skrāpējumi).

Lai uzlabotu mūsu pakalpojumus un piedāvājumus, ir īpaši svarīgi, lai jūs sniegtu mums informāciju par preču atgriešanas iemesliem. Tādēļ lūdzam, aizpildiet atteikuma anketu un pievienojiet to pie atgriešanas sūtījuma.

Ņemiet vērā, ka atgriešanas sūtījumi pa pastu var ilgt vairākas dienas un mums ir nepieciešams zināms laiks, lai apstrādātu atgrieztā sūtījuma rezultātus.

Turklāt mēs vēlētos norādīt, ka piegādātās preces ir jāpārbauda līdzīgi kā tās tiek izmēģinātas reālā veikalā. Ja preces tiek sabojātas turpmākās lietošanas rezultātā, mēs paturam tiesības pieprasīt kompensāciju.